آژانس پروند سیر افتخار دارد در زمینه تورهای جوانان با چندین سال سابقه در خدمت شما عزیزان باشد. از آنجا که وجود تفریحات سالم برای نسل جوان و انرژی کشورمان امری لازم و ضروری بوده و بر طبق منویات مقام معظم رهبری وظیفه هر شهروند ایرانی تزریق نشاط و شادابی به جامعه بخصوص جامعه جوانان مسلمان ایرانی است آژانس پروند سیر بر خود واجب دیده است که از سالها قبل در زمینه برگزاری تورهای جوانان  به فعالیت پرداخته و این‌گونه تورها را در نهایت کیفیت و سلامت برگزار کند.

 

 هر ساله جوانان کشورمان با مراجعه به آژانس پروند سیر در تورهای ویژه خود ثبت نام کرده و در این تورها علاوه بر آشنایی با فرهنگ و تاریخ پر غرور کشورمان زدید از جاذبه‌های تاریخی و بی‌نظیر ایران اسلامی بازدید کرده‌اند. این تورها به نحوی طراحی شده است که در طی آن تفریحات سالم مثل بازی های گروهی و سرگرمی های ویژه ای نسل تدارک دیده شده باشد و این عزیزان از لحظه لحظه تورهای خود استفاده معنوی و فکری و روحی ببرند در این تورها جوانان با گروههای همسن خود میتوانند از تمام آنچه که تورهای گروهی دیگر برخوردار است استفاده کنند و در کنار آن به بازی ها و تفریح های گروهی مسابقات و سایر برنامه های جذاب دیگری که مناسب رده سنی آنهاست به صورت گروهی بپردازند. امیدواریم این تو این گونه تورهای آموزشی و فرهنگی ویژه جوانان بتواند گامی هرچند کوچک در راستای ارتقاء فرهنگ و هنر و تمدن ایرانی بر دارد زیرا که نسل جوان بیش از هر نسل دیگری آماده و پذیرای آشنایی با فرهنگ و تمدن کهن ایرانی است و در آینده نیز این نسل پرچمداران ایران بزرگ خواهند شد .

اگر شما نیز جزو این گروه سنی هستید و یا در خانواده خود فردی در این رده سنی هست میتوانید برای خلق تجربه ای متفاوت برای این عزیزان به آژانس پروند سیر مراجعه نموده و در تور های ویژه جوانان ما شرکت کنید.

با آرزوی دیدار شما عزیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *