سلام بر یاران همیشگی آژانس پروند سیر.

یکی از خدمات متفاوت و خاص اژرانس پروندسیر برگزاری تورهای بانوان است.در روزهایی که سفر دسته جمعی و دوستانه به یک رویه تبدیل شده است، بسیاری از زنان ترجیح می‌دهند که همراه با هم جنس‌های خود به سفر بروند. با رشد قارچ گونه این نوع سفرها ، نه تنها سفر برای زنان راحت‌تر شده بلکه برای زنان نیز کارآفرینی بیشتری ایجاد شده است زیرا تمایل به استخدام زنان راهنمای تور بیشتر شده و حتی خود زنان در زمینه برگزاری تورهای گردشگری زنانه نیز وارد عرصه مدیریت و اجرا شده‌اند. این موضوع تنها به سفرهای داخلی و چند روزه محدود نبوده و سفرهایی اینچنینی در مقیاس بزرگ و به مقصد خارج از کشور نیز رونق گرفته و سال به سال بر تعداد و کیفیت آن‌ها افزوده می‌شود.جالبتر این که این سفرها تنها به گشت و گذار و خوشگذرانی محدود نشده و به یک کلاس آموزشی تبدیل شده‌اند. برای مثال در بسیاری از این سفرهای برنامه‌ریزی شده، فرصت‌هایی برای یادگیری از زنان محلی، در زمینه های آشپزی، صنایع دستی، هنرهای نمایشی، آرایشگری و کسب و کار ایجاد شده است. زنان محلی نیز در قبال وقتی که به این آموزش‌ها اختصاص می‌دهند مبالغی را به عنوان دستمزد از ترتیب دهندگان این تورهای تفریحی-آموزشی دریافت می‌کنند. بدین ترتیب درآمد ناشی از این حوزه گردشگری نه تنها وارد بدنه جامعه می‌شود بلکه بخش قابل توجهی از آن به جامعه زنان می‌رسد.

 

 

بدین ترتیب، این سبک گردشگری باعث تقویت جایگاه زنان در مناطقی شده که زنان به طور کلی از قدرت مالی و تاثیرگذاری کمتری برخوردارند. در واقع آنان از طریق گردشگری برای خانواده و خودشان کسب درآمد می‌کنند.
یکی دیگر از فواید تورهای صرفاً زنانه یا مسافرت‌هایی که تنها شامل زنان است، این بوده که زنان با احساس آرامش و راحتی بیشتری سفر می‌کنند. آن‌ها می‌توانند برای آشنایی با فرهنگ‌ها، انتظارات و آداب و رسوم مقصدشان به راهنمایان محلی زنی که استخدام می‌کنند تکیه داشته باشند. علاوه بر این، جمع‌های زنانه احساس امنیت بیشتری در یک کشور غیر از وطن خود خواهند داشت. در ادامه این مطلب می‌خواهیم شما را با برخی از تورهای کاملاً زنانه به مقصد کشورهای دیگر آشنا کنیم که صرفاً متعلق به زنان هستند.

 

 

تورهای بانوان با توجه به خلاء موجود در فضای تورگردانی کشور در مورد تورهای ویژه بانوان آژانس پروند سیر از سالها قبل تصمیم گرفته است که در این مورد به ارائه خدمات ویژه بپردازد .از ابتدای تاسیس آژانس ما تاکنون ده‌ها مورد تور ویژه بانوان به مقاصد مختلف ایرانگردی و طبیعت گردی چه در استان و چه در شهرهای مختلف کشور عزیزمان ایران انجام شده است.

با توجه به منحصر به بانوان بودن تورهای بانوان در این گونه تورها ما می توانیم خدمات منحصر به فرد و ویژه‌ای را برای همسفران خود فراهم کنیم شامل برگزاری تورهای شاد و برنامه های مفرح و نیز بازی های گروهی که به صورت ویژه جهت بانوان طراحی شده است و در فضای این گونه تورها معمولاً بانوان از آزادی عمل بیشتر و شرایط متفاوتی نسبت به تور های مختلط و گروهی دیگر برخوردار می باشند. در این موتورها که معمولاً به مقاصد گوناگون طبیعت گردی ایران عزیزمان صورت می‌گیرد و با توجه به زمان و برنامه ریزی که معمولاً با هماهنگی خود مسافران و همسفران برای اینگونه تورها در نظر می گیریم همواره تعداد فراوانی از بانوان میهنمان در اینگونه تورها را شرکت می کنند و شاهد جوی شاد و متفاوت در این تورها و در مسافرت های گروهی مخصوص بانوان هستیم .تاکنون تور های گوناگونی به مقصد های یک روزه و چند روزه مانند تورهای اخلمد، بوژان، کنگ و ارتو کند و نیشابور شناسی از طریق آژانس پروند سیر انجام شده است که البته تورهای ایرانگردی نیز در این زمینه در دست طراحی و بررسی است در  در صورتی که به دنبال تورهایی متفاوت و ویژه هستید هم اکنون برای برنامه‌ریزی طور خود با آژانس پروند سیر تماس بگیرید. ما در کنار شما و برای شما در حال طراحی پکیج های دلخواه شما هستیم به امید دیدار شما عزیزان و بانوان فرهیخته در تورهای مخصوص بانوان آژانس پروند سیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *