روستای ییلاقی جاغرق

در ۲۱ کیلومتری جنوب غربی مشهد و در فاصله ۷ کیلومتری جنوب غربی طرقبه روستایی به نام جاغرق موجود است که توسط روستا های عنبران، طرقدر، کردینه، تغاره و شاندیز محدود شده است. جاغرق دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است و زمستان های سرد و تابستان های معتدل دارد. اقامت ‌گاه های موقت و رستوران هایی نیز در حاشیه رودخانه یا به صورت جزیره در بخش های مختلف دره احداث شده که در فصل تابستان محلی مناسب را برای استراحت و تفریح گردشگران و دوستداران طبیعت مهیا کرده است. اگر به دنبال طبیعت ناب هستید بازدید از این روستا را فراموش نکنید.

روستای ییلاقی جاغرق، یکی از جاهای دیدنی مشهد است. این روستای بی نظیر؛ سبز، دنج، دیدنی و دل نواز است. باید در این روستای کهن سال قدم بزنید و از هوای زندگی بخش آن استشمام کنید و عطر طبیعتش را بچشید و آوای جریان آب در جوی بارها و رودخانه‌های فصلی را بشنوید تا به اصل آنچه در حال روایتش هستم برسید. اگر دوست دارید پیش از حضور در این منطقۀ سبز، تصوری از این بهشت سبز داشته باشید و مقصد خود را بهتر بشناسید

جاغرق در نوع خودش یک قطب گردشگری محسوب می‌شود. چون امکان ندارد گردشگران به مشهد سفر کنند و از این منطقۀ ییلاقی ویژه و منحصر به فرد دیدن نکنند. شما هم هرگاه رهسپار مشهد بودید از این طبیعت بی نظیر غافل نباشید. درختان سبز و کهن سال و سر به فلک کشیده‌اش را تصور کنید، آب جاری که از کنار قدم‌های شما عبور می‌کند. به آوای جریان آب گوش بسپارید. در کنار این فضای لطیف و ناب، آواز پرندگان را هم اضافه کنید. آیا بهشت همین قدر زیباست؟!

عکس مربوط به تور یوگای بانوان به مقصد جاغرق

جاغرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *