سلام به همسفران همیشگی آژانس پروند سیر. در این پست میخواهیم در مورد یکی از مهمترین فعالیت‌های آژانس پروند سیر با شما صحبت کنیم .

همه ساله تور های بسیاری به مقاصد طبیعی جنگل ها سواحل و کوههای طبیعت سر سبز ایران عزیزمان صورت میگیرد یکی از عمده فعالیت های آژانس ما در سال‌های گذشته برگزاری تورهای طبیعت گردی این گونه مقاصد بوده است. یکی از موهبت های بسیار مهم کشور عزیز ما ایران ،داشتن چهار فصل همزمان  در درون یک مرز به نام ایران است، برنامه ریزی ما برای تورهای طبیعت گردی یک روزه و چند روزه به مقاصد مختلف طبیعت گردی زیبای ایرانمان بدین صورت است:

 معمولاً در فصل بهار و تابستان برنامه جنگل های همیشه سرسبز شمال ایران عزیزمان را داریم در این برنامه‌ها به بازدید از جنگل ها و سواحل زیبای دریای خزر پرداخته و از زیبایی ها و موهبت های این منطقه و این آب و هوای بی نظیر استفاده میبریم .حتماً شما نیز در فصل گرم تابستان هوای سفر به این خطه شمالی و آبتنی در آبهای گرم دریای خزر را در سر داشته اید. با مراجعه به آژانس پروند سیر می توانید بهترین پکیج های طبیعت گردی را این مفصل زیبا کسب کرده و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به این خطه شمالی سفر کنید. تورهای طبیعت گردی ما در فصل پاییز و زمستان برای تورهای چندروزه به مقاصد کویر هایی مثل کویر مصر در خور و  بیابانک اصفهان و کویر مرنجاب در نزدیکی شهر کاشان و کویر شهداد کرمان برنامه ریزی می شوند.در این تورها می‌توانید از آب و هوای گرم این مناطق و شن های زیبای آن در فصل سرد سال لذت برده نیز از ورزش‌هایی مثل آفرود در شن و نیز موتور سواری و شتر سواری درین منطقه زیبا و دیدنی برخوردار شوید آژانس ما همچنین برای تورهای یک روزه برنامه ریزی مفصلی دارد و برای همشهریان عزیزمان سفر های مختلفی به مناطق ییلاقی و زیبای استان در برای سفرهای یک روزه در نظر گرفته است. به شما نیز می توانید با شرکت در این تور های شاد از برنامه های لذت بخش و مفرح این تورها و نیز از آب و هوای مناطقی همچون بوژان نیشابور در نزدیکی مشهد  ارتکند و آبشار قره سو و نیز مکان های دیدنی همچون آبشار بار و رودخانه دره شارک و همچنین دره شمخال و بسیاری دیگر از مقاصد دیدنی استفاده کنید. در کنار تورهای طبیعت‌گردی که بازدید از مناطق طبیعی کشور عزیزمان می پردازد ما برنامه‌های متعددی برای تورهای فرهنگی و طبیعت گردی که شامل بازدید از مناطق فرهنگی و همچنین طبیعت دیدنی  کشور عزیزمان است داریم. می توانید از طریق سایت ما شرح برنامه های این تورهای به یادماندنی نیز مطلع شوید در هر فصل سال اگر هوای مسافرت در قالب تورهای یک روزه و چند روزه طبیعت گردی و فرهنگی به سرتان زد با مراجعه به سایت ما و با یا تماس با همکاران ما میتوانید  مشاوره رایگان دریافت کنید

 به امید دیدار شما در تورهای ویژه آژانس پروند سیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *